حسین فخری ؛ تو رو به ابوالفضل حذفش کن!

تو رو به ابوالفضل حذفش کن!
حاجی تو را به ابوالفضل علیه السلام حذفش کن.لا اقل تا زمانی که زنده هستم.

این سومین پیامک حسین فخری به من در باره مطلبی است که به در خواست وزارت ارشاد درباره او نوشتم واحساس کردم در وب سایتم بگذارم تا مردم بدانند امام حسین چنین نوکرانی هم دارد.

وقتی حسین یادداشت مرا درباره خودش دید چند پیامک فرستاد و خواهش کرد این یادداشت را بردارم.به اوگفتم بد می شود. مردم می پرسند چرا یادداشت برداشته شد؟ قانع نشد . باز پیامک فرستاد و اصرار کرد.

وقتی احساس کردم اصرارهایش رنگ التماس گرفته است دلم بحالش سوخت .مخصوصا وقتی نوشت :حاجی بخدا می ترسم .حاجی ،هنوز تو دنیا هستم و شیطان در کار خود استاد.شما برای خدا این کار را کردی، برای خدا این نوشته را از سایتت بردار.اگر بعضی گفتند چرا برداشتی بگو خودش درخواست کرده و راضی نمی باشد.دوستت دارم منو ببخش اگر دوستم داری این کار را برام انجام بده ممنونم.

به دوست مشترکی که داریم گفتم او را قانع کند دست از اصرارش بردارد. بی نتیجه بود!

به او گفتم این نوشته تعریف تو نیست تعریف خوبی های توست . بی نتیجه بود!

به اوگفتم مردم با خواندن این نوشته در می یابند امام حسین چنین ذاکرانی هم دارد. بی نتیجه بود!

این چنین شد که من که کمتر اهل تسلیم هستم در برابر روح این برادر که احساس می کرد این نوشته به مذاق نفسش شیرین می آید تسلیم شدم و چون احساس کردم شخصا حق دارد این درخواست را از من داشته باشد با اکراه تمام یادداشت حنجره ای وقف حسین را که در باره او بود از وب سایتم برداشتم. دوستانی که مایل هستند این یادداشت را ببینند به سایت تابناک بروند یا در اینترنت این عنوان را جستجو کنند.

خوشا به حال امام حسین که چنین دوستانی دارد!

/ 1 نظر / 64 بازدید
مهدی گرگ پور

سلام حسین فخری و خیلی از بچه های خونگرم جنوب همین روحیه را دارند که اگر نبود الان مانند برخی از همان قدیمی های دوران دفاع مقدس در خرمشهر اکنون مرفه و بی درد در کلانشهرهای ایران زندگی می کردند. موفق باشی