خرمشهری آباد آرزوی دست نیافتنی شده است

مصطفی مطورزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: شهرستان خرمشهر با گذشت سی و اندی از جنگ تحمیلی همچنان درگیر کشمکش با مشکلات ابتدایی چون آسفالت، نبود روشنایی و ... است.
وی افزود: شهروندان این منطقه در لابلای حوادث هشت ساله جنگ تحمیلی و پیامدهای ناشی از آن بسیار آسیب‌پذیر شده و سختی‌های بسیاری را متحمل شده‌اند.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این منطقه همواره از توجه و حمایت مسئولان استانی و کشوری مغفول مانده و تلاش‌های مسئولان شهری نیز تاکنون به نتیجه قابل قبولی دست نیافته است.
وی اضافه کرد: ما مسئولان در قبال مردم این شهرستان پاسخگوییم و هرگونه کم و کاستی در منطقه از چشم ما دیده می‌شود.
مطورزاده گفت: ایجاد امکاناتی نظیر آب شرب سالم، فضای سبز مناسب، ایجاد پارک برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان، ایجاد بسترهای اشتغال و ... را می‌توان از نیازهای اولیه هر منطقه‌ای دانست که برای مردم این خطه به آرزویی محال تبدیل شده است.
وی ادامه داد: سیستم فاضلاب و آسفالت خیابان‌ها نیز در این منطقه به هیچ‌وجه در شأن مردم نبوده که با تلاش و پیگیری‌های مکرر به استانداری تا حدودی در راستای رفع این معضلات اقداماتی صورت گرفته است.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با بررسی‌های بی‌شمار و تشکیل جلسات مشترک با استاندار خوزستان، سازمان‌ها در خرمشهر مستقر شده و از نزدیک مشکلات را بازبینی کند.
وی بیان کرد: این مهم محقق شده و امیدواریم با این حرکت مطلوب و مثبت گامی رفیع در راستای حل مشکلات موجود در منطقه و شهروندان برداشته شود.
مطورزاده گفت: این ستاد مواردی نظیر ساماندهی بازار خرمشهر، بهداشت، برق و آب، فاضلاب، آسفالت معابر و خیابان‌ها و ... بسیاری از مشکلات و نواقص موجود در شهرستان را از طریق استانداری پیگیری کرده و راه‌حل‌های آن را با تعامل دستگاه‌های اجرایی شهرستان ارائه و رفع می‌کند.
وی در پایان نیز گفت: امیدواریم با حمایت استانداری از بخش‌های مختلف این شهرستان به‌زودی شاهد حذف مشکلات و نابسامانی‌ها در منطقه باشیم.

/ 0 نظر / 53 بازدید