«... نبودی، ببینی...» به بمب باران مردم خرمشهر می‌پردازد

به گزارش خبرگزاری فارس،  نمایش «... نبودی، ببینی...» به کارگردانی و نویسندگی میلاد جباری‌ مولانا که در ژانر دفاع مقدس است، می‌کوشد این بار روایت تازه‌ای از آنچه که در خرمشهر گذشت، را ارائه دهد.

«... نبودی، ببینی...» روایتگر زندگی روزمره مردم خرمشهر در زمان بمب باران، محاصره، اشغال و تیر اندازی است. مردمی که در کنارِ مبارزه و ایستادگی در برابر هجوم نیروهای اشغالگر، به زندگی هر روزه خود می‌پردازند و با امیدی بیشتر برای مقاومت طمع زندگی هر روزه را نیز می‌چشند.

در این نمایش 45 دقیقه ای عواملی همچون: مهدیس هودنه منشی صحنه، رامین نعمتی مدیر صحنه، حسین قنبرلو طراح و مسئول لباس، محمد جباری دستیار کارگردان، سودابه احمدی و حامد آهنگر مرادی گریم، منصور خوندل صدابردار، فرشید ایوبی‌نژاد عکاس حضور دارند.

 

از بازیگران این نمایش نیز می‌توان مرضیه اسدی، هانیه رحیمی، مهران عشریه، مریم غریبی، مهدی سلیمانی، حسام افسری، مجید ترکستانی، لیلا شیری، مهدی مالک و شاهین رمضانی را نام برد.

 

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند از 29 تا 31 اردیبهشت (یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه) از ساعت 20:40 به تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

/ 0 نظر / 107 بازدید